| ioiomama a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2 United il downloadez apas pe iconita se mai downloadeaza niste chesti si cand sa il deschid nu merge adica nu se deschide nimic si mai imi apare o chestie cu un troian si apare acea chestie din C: neagra si imi zice ca updateaza patcherul si imi zice ca nu gaseste si imi schimba inconita si zice ca win32 nu accepta acest program plz plz plz va rog ajutati-ma Funda + Vot!

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Troian... VIRUS!

| ioiomama explică (pentru daryus2221):

Nu stiam sti eu sunt prost credeam ca e o ciucadea normal dar daca scanez si las virusul nu il gaseste