| cristiano2000 a întrebat:

Am si eu o problema cu mouse-ul si tastatura wireless: nu imi mai merg sub nici o forma. Baterii le-am cumparat ieri, becurile se aprind. Cateodata imi merg iar alteori nu se mai misca si nu ami pot sa criu nimic. Ce pot face? Funda+VOT!

2 răspunsuri:
| dannytama a răspuns:

Si eu am avut mouse si tastatura wireless si am fost la fel de dezamagit ca tine. Problema este urmatoarea: tastatura si mouse-ul wireless comunica cu calculatorul printr-un soft care poate sa dea crash-uri, de aici automat nu iti mai merg si este nevoie sa scoti adaptorul wireless din calculator si sa il bagi iar, etc. Iti recomand din suflet sa iti iei aceste dispozitive dar cu fir, scapi de problemele de genul asta.

| cristiano2000 explică (pentru dannytama):

Am facut asta si tot nu merge... stie cineva care este cu ADEVARAT problema?