| Fofi222 a întrebat:

Am si eu o problema cu un server de minecraft 1.6.2,eu am facut serverul dar nimeni nu se poate conecta la el ce pot sa fac? dau funda!

2 răspunsuri:
| Balan_Dani_1998 a răspuns:

Intra in server propietes cu notepad si in loc de online-mode:true scrie false si bagati ip de la pc dai si la ceilalti si sa nu fie activat white-list

| Fofi222 explică (pentru Balan_Dani_1998):

Am facut cum mi-ai spus si acum imi da asta"[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!" daca vrei lasa-mi id si vorbim.