| Bogdan_Alyss_1984 a întrebat:

Am si eu un acest system:Windows 10 Home 64-bit
Procesor I5-6600K CPU 3. 50GHz
Memory-16-GB-DDR4.3000 frecventa
Placa video Asus RX 480 -8gb
system de racier pentru processor lichida de la corsair Hydro series H100i 240mm
sursa de 850W.
Problema este urmatoarea .....in momentul in care joc counter strike global offensive si intalnesc un adversar incepe sa mearga sacadat cateva secunde pana ma omoara sau il omor si mai face asa si in timp ce merg.
Cat despre setarile din joc am incercat toate variantele si la low si la high si tot asa face.
Internetul nici el nu este problema.
Sunt foarte confuz chiar nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Verifica temperaturile la procesor!
Vezi la cs go sa nu ai bifata acea optiune "wait for vsync! debifeaz-o, iti blocheaza fps-urile!

| Bogdan_Alyss_1984 explică (pentru alexboss2020):

Unde este aceasta optiune? in setarile jocului?

| Bogdan_Alyss_1984 explică (pentru alexboss2020):

Am verificat si aceasta optiune este debifata.crying(

| alexboss2020 a răspuns (pentru Bogdan_Alyss_1984):

Nu plange! Este ceva de la o component, du la in service alt sfat nu stiu ce sa iti dau! Oricum imi place configuratia ta ai nota 9 din 10 la PC!