| andreiroktu a întrebat:

Am Switchbot-ul (hack de bonusuri pentru metin2) si cand dau sa imi para chestia de selectat bonusuri imi iese din metin, am incercat pe mai multe metin-uri si acelasi lucru am deschis cu administrator si tot nimic, site cineva ce pot face ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| CantBeTrue a răspuns:

Iti lipsesc niste foldere pentru a merge hackul ai nevoie de python22, 26. dll sau alte chestii dinastea...Atentie trebuie sa ai neaparat windows 7 pe switchbot! versiunea ultimate. Funda?

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Ori ai antivirus si nu iti da voie asa ca dezactiveaza-l sau metinu' are antihack si nu te lasa... funda?

| yoyoyonut a răspuns:

Nare ce sa faca daca are anti-hacklaughing)) ca are un fisier care il poti redenumi in EHSvc. dll si il bagi in hshield si nu ai probleme cu aialaughing