| AlexHoN a întrebat:

Am tema la romana sa povestesc un joc pe pc ce imi tecomandati si daca puteti sa mi-l si povestiti

F.U.N.D.A

Răspuns Câştigător
| AdrianMazilu1986 a răspuns:

1.Fifa este un joc sportiv in care tu poti fi manager la echipa facuta de tine, poti face meciuri cu alte echiepe si iti poti face o cariera!

2.Counter-Strike este un joc actiune shootel in care misiunea e de a distruge baza inamica.Sunt doua echipe Terrorist si Counter-Force. Poti sa mai joci in serevrem sau LAN.

Funda?

| AlexHoN explică (pentru AdrianMazilu1986):

Mersi mult big grin

am mers pe varianta cu CS-ul

| AdrianMazilu1986 a răspuns (pentru AlexHoN):

Cu placere

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battlefield Bad Company 2 e facut dupa al doilea razboi mondial. La fel si seria Call of Duty si Medal of Honor. Ai wikipedia pentru descrieri.