| Decebalul a întrebat:

Am un cont pe metin2 dar i-am uitat parola.
Funda pentru cine imi spune cum o gasesc!

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Buna.
Intri pe site-ul acesta :
http://www.metin2.ro/
undeva in dreapta sub logare iti apare ''Ai uitat parola?''
dai clik acolo si trebuie sa iti apara o casuta in care trebuie sa iti scrii numele caracterului si emailul pe care ti-ai activat contul.
Si iti vor trimite un email cu parola. :D
Succes :)!

2 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Mai bine pentru tine! Nu te juca metin2 e o pierdere de timp si de euro! Te avertizez si eu am avut mania asta si am devenit dependent de acest joc care oricum este de tot rahatul, faci lv degeaba si grafica e rupta. bubuie de proasta ce e! DE la lv 54 nu o sa te mai lase sa te joci daca nu platesti 40 euro pe luna si nu vrei asta pur si simplu faci lv degeaba si cand ajungi dator la sit iti vine sa te dai cu capul de pereti ca ai avuT METIN 22222...

| Gikku a răspuns:

Salut! Intra pe site'ul metinului, si dai "am uitat parola"! Prin Mail vei primi un link de resetare. Sper ca am ajutat. Funda? big grin