| andreeapink01 a întrebat:

Cine are cont pe caine virtual... mi-am uitat parola si nu gasesc,, REAMINTIREA PAROLEI" sad. Stiti unde a caut

3 răspunsuri:
| ღβأβأ a răspuns:

Nu este, am cautat si nu este nici la ajutor, nici la informare, nicaieri. Imi pare rau. sad

| andreeapink01 explică (pentru ღβأβأ):

Eu sunt logata pe cont si pot avea acces la el, doar ca acel laptop este la tara si o sa intru pe el peste cel putin o sapt... mi-e sa nu imi fuga cainii sad

| andreeapink01 explică (pentru ღβأβأ):

Am gasit. Dau sa fac alt cont si pun adresa de mail de pe celalalt cont si dau logare si spune ca am deja cont, apoi apare sa imi trimita parola pe mail