| madalinandreisoare a întrebat:

Am un gamepad dela serioux cand apas pe un buton de dribling si misc din manetuta din dreapta nu face dribling e de la gamepad, de la contraolele fifa 2013, sau asa este gamepad-ul acesta este http://www.cel.ro/......ack-l/poze

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Poate fi si de la gamepad. Dar cel mai probabil este de la Fifa. Intra in controale si seteaza controalele si pentru gamepad nu doar pentru tastatura.

| madalinandreisoare explică (pentru razvyaga):

Multumesc
Eu ma joc din gamepad cu un prieten am doua gamepaduri acela avea manetuta de dribling rupta dar mergea

1 răspuns: