| cipicu92 a întrebat:

Am un gamepad logitech cordless rumblepad si vreau sa joc fifa 2011 cu un prieten, el de pe tastatura, iar eu de pe gamepad; problema e ca daca jucam la manager mode eu nu pot juca cu echipa adversa (adica 1vs.1), ci trebuie sa jucam amandoi in aceeasi echipa. Va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac pentru a putea sa jucam 1 contra 1 nu amandoi in aceeasi echipa.

2 răspunsuri:
| mihai10_8918 a răspuns:

Sa te joci tu cu prietenul tau Quick Match sau unde trebuie sa intri.Voi vreti la Manager Mode.Ei bine nu cred ca se poate.

| AdyTtZa a răspuns:

Nu se poate ma, daca vrei sa joci vs el joaca la kick of sau faceti un tournament nu manager