| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa ma joc fifa cu un prieten pe acelasi pc, el cu un gamepad si eu cu o tastatura.Care este optiunea cu care ne putem juca unul contra celalalt?(pentru fifa 12)

5 răspunsuri:
| ViktorVictor a răspuns:

In acest sait sa dai putin mai in jos. si o sa gaseti controalele de la fifa demo http://ggb.ro/......-controls/

| gabrielosss98 explică (pentru ViktorVictor):

Vezi ca ai raspuns la alta intrebare.

| ViktorVictor a răspuns (pentru gabrielosss98):

Am vazut uitete ca am raspuns si pe acelalalt

| gabrielosss98 explică:

Nu am zis ca vreau controalele, am zis ca vreau sa stiu cum pot juca fifa 12 cu un prieten pe acelasi pc.

| vali1 a răspuns:

Salut
Pai ie simplu tu cu gamepadu te duci in stanga iar prietenu tau se duce cu tastatura in dreaspa simplu de tot.