| undercena12 a întrebat:

Am un nokia n95 si am avut o cartela din afara si am scos-o toate nr le aveam pe telefon dar cand am bagat cartela de orange mi sau sters toate nr cum a fac sa le recuperez! dau funda +vot! urgent scuz categoria

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Esti 100% sigur ca numerele erau pe telefon. Exista posibilitatea să fie pe cartela veche. Dacă nu sunt cred că este imposibil să le recuperezi. Dacă ai abonament poţi cere desfășurătorul pentru ultima factură.