| DV7 a întrebat:

si Hristos a inviat! Am o foarte mare problema.Am bagat o cartela de telefon Orange intr-un telefon Nokia 5000d-2.Marea problena e ca a ramas blocata acolo.Am bagat-o probabil invers, nu sunt sigur.Am tras cu penseta, cu unghia da' nimic. Ce pot face sa-mi recuperez cartela? Telefonul nu-i al meu, e al varului meu. Ce pot face? Va rog, ajutati-ma. Exista magazinepentru scoaterea lor, se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| andreisoci a răspuns:

laughing laughing mai incearca cu penseta, dar ai grija sa nu o rupi sau ceva de genu, si nu cred ca este magazin pentru asa cevalaughing