| Bossutz a întrebat:

Am un prieten care spune ca joaca metin2 de o saptamana si ca are nivelul 230... Poate fii adevarat?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Depinde pe ce metin joaca. Pe unele private poate sa ii dea lvl 250 cand intra in joc, pe altele creste foarte repede, pe alte foarte greu. In concluzie este posibil sa faca 230 intr-o saptamana cu conditia sa joace pe un server privat cu rate relativ mari.

| ciribist a răspuns:

Depinde de metin daca e metin2ro nu se poate dar daca e metin privat si prietenul tau joaca aproape toata ziua si se pricepe se poate!

| darius2006 a răspuns:

Da,se poate in cazul in care metinul are rate foarte mari, daca nu, inseamna ca e imposibil