| georgian47 a întrebat:

Am un procesor 1.6 ghz dual core, 2 gb ram, si Placa video Asus AMD Radeon HD 5450, 1024 MB, DDR3, 64 bit, 900 MHz, PCI-E, DVI, HDMI, ce jocuri imi recomandati? DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Minecraft, farsky, left4dead1/2, gmod, cs, gta 1/2/3/vice city/san andreas/4, cod, borderlands 1/2, lol, dota, robocraft, unturned, dayz

| StefanDrg a răspuns:

CS GO (counter strike global offensive ) big grin

| Robertino123 a răspuns:

1) procesorul e slab 1. 6ghz?
2)Windowsul e pus gresit: 2 gb Ram=32 bit
3)ai putea incerca: call of duty 4, Nfs Underground 2(in asta poti pune masini Dacia), fifa 11 sa joci in LAN cu Gameranger. Pentru a sti daca poti rula un joc incearca site-ul Can you run it.

| danielalecu a răspuns:

Counter strike starcraft cred ca merge si nfs 2005 si underground 1 cam astea sunt deoarece ai un pc cam slab si rami mici

| georgian47 explică (pentru danielalecu):

Ve' sa nu, am gasit si ghost recon future soldier... altceva mai bun nu stiti?