| Flamand_Cristy_1995 a întrebat:

Am un program de filmat jocuri "Bandicam,, si nu stiu cum dai sa se auda sunetul si din joc si din microfon. ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Skullduggery a răspuns:

Eu iti sugerez sa lasi Bandicam-ul deoarece nu este un program profesional de filmat si nu faci nimic de calitate cu el.
Ia-ti un program de filmat numit Fraps deoarece nu o sa ai probleme, este foarte bun si vei face video-uri de calitate cu el.

Sper ca te-am ajutat!

| Flamand_Cristy_1995 explică (pentru Skullduggery):

Dar nu sti cum sa faci sa se auda si microfonul si sunetul jocului!

2 răspunsuri:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Iti recomand si eu frapsul, dar daca nu il poti cumpara incearca aici: https://www.youtube.com/watch?v=-sDmy8t8jnA