| viermele a întrebat:

Am un ps 3, un laptop cu intrare hdmi ...nu se intampla nimic cand incerc sa conectez ps3-u la laptop. Poate cineva sa-mi spuna ce si cum sa fac sa conectez ps3-u la laptop? multumesc anticipat, nu uit de funda...

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu poti decat la monitor sau la televizor (tv)

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu se poate conecta un Ps3 la un laptop poti sa distrugi leptopul sau ps3-ul.Laptopul si PS3-ul au iesire HDMI nu intrare HDMI adica ele dau un semnal nu primesc.Monitoarele LCD si mai nou LED si Televizoarele de ultima generatie au intrare HDMI (Prin setarea manuala/automatica folosesc niste parametri care permit citirea semnalului video)

| viermele explică (pentru S3c0ndSh0t):

Deci, in final, crezi ca imi poti da un sfat daca pot sau nu conecta ps3-u la laptop sau la pc, ca am si pc ...la pc am si intrare dvi... ajuta la ceva? laughing merci

| viermele explică:

Deci, in final, crezi ca imi poti da un sfat daca pot sau nu conecta ps3-u la laptop sau la pc, ca am si pc ...la pc am si intrare dvi... ajuta la ceva? laughing

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru viermele):

Nu poti decat la monitor sau la televizor (tv)