| AlfaMC a întrebat:

Am un PS2.As vrea sa-mi iau un Mortal Kombat. Dar nu stiu pe care sal aleg dintre Mortal Kombat Deception si Mortal Kombat Armagedon.Ma puteti ajuta? Dau fundita primului raspuns folositor.

Răspuns Câştigător
| BuburuzaAnca a răspuns:

Nu e nici o diferenta intre ele. doar povestea difera. grafica prea putin. eu una prefer shaollin monks. Dar din astea astea prefer pentru poveste si pentru faptul ca nu e asa exagerata Armagedon-ul. O intrebare: de unde il iei si mai ales la ce pret? mersi fain si sper ca te-am ajutat