| okokokokokok a întrebat:

Care e secretul pentru a il invinge pe Onaga la Mortal Kombat Deception la arcada
Si un caracter cat mai folositor
Funda

7 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Cel mai folositor e paianjenul ala ii dai cu plasa apoi il iei la pumni ii dai cu plasa apoi la pumni dar ai grija ca trebuie sa fac intr-un anumit ritm intelegi? daca priezi si o sutime te bate... Succes!

| okokokokokok explică (pentru DarkAngell):

Te referi la Scorpion? Si sa il trag cu Spear?

| DarkAngell a răspuns (pentru okokokokokok):

Cu scorpionu sau omun ala paianjen cu masca

| okokokokokok explică (pentru DarkAngell):

Singuri cu masca sunt reptile care nu e in deception si mai e sub-zero

| DarkAngell a răspuns (pentru okokokokokok):

E unu ma care da cu plasa... cyrax sau ceva de genu

| okokokokokok explică (pentru DarkAngell):

Cyrax e un robot si nu e in deception

| DarkAngell a răspuns (pentru okokokokokok):

Ma incearca cu toti ca fiecare e bun in felu lui daca stii sa joci cu el succes