| shax98 a întrebat:

Am un telefon ORANGE HIRO.Cum pot baga cu ajutorul cablului de date diferite applicatii/jocuri din pc, stiu ca e mai usor cu wi fi sau netul de p telefon dar vreau sa stiu daca merge.Telefonul are android!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand ca instalarea aplicatiilor sa o faci dintr-o sursa sigura, pentru sistemul de operare Android poti instala aplicatii cu ajutorul magazinului Google Play.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| bodygirl a răspuns:

Pai ....bagi cablul de date in calculator, intri pe google si iti downloadezi cea ce vrei in calculator, apoi intri in download pe calculator si le bagi pe cablu .....sau le iei de pe magazin play. succes