| Khero a întrebat:

Recent mi-am luat si eu un telefon nou LG GS290 si nu prea are jocuri. Dau funda celui care imi zice si mie un site de pe care pot luat si eu jocuri, ca apoi sa le pot pune pe telefon cu ajutorul cablului de date. Mentionez ca nu are Android. Scuze categoria

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobile9. E un site bun unde poti lua jocuri pentru orice telefon.

| djgeo a răspuns:

Da de exemplu mobile9 scrii modelul telefonului dupa ce te-ai logat cu facebook sau ti-ai facut cont

| Khero explică (pentru djgeo):

Sall! am intrat pe mobile 9 mi-am facut cont, am scris modelul telefonului mi-am luat jocurile care mi-au placut le-am pus cu ajutoru cablului de date pe telefon, dar mai am o problema telefonul nu imi,, citeste,, jocuri. Ma poti ajuta?

| djgeo a răspuns:

Nu trebuie sa te duci la jocuri ci la fisierele mele, apoi altele si dai instalare