| RoToLPP a întrebat:

Am vazut la team fortress 2 Ca la un videoclip un jucator pe nume Vixori sau ceva de genu avea la fiecare dintre caracter cate o magie ma refer ca : dadea magia si ii aparea ceva de genu lua mai multi dintr-o lovitura gen la scout, avea c a un halou deasupra capuluyi si cand facea acea magie da dea cu bata de baseball si cu mingea in ei si iii lua pe toti
Era vreun cod sau ceva? ziceti-mi si mie va rog!

2 răspunsuri:
| Cristian_George_1998_367R a răspuns:

Nu era cod, era o animatie adaugata de el a jocului, totusi pare funny idea.