| Cristian2003 a întrebat:

Am vrut ca pe Minecraft sa fac o casa moderna exact ca una de pe youtube ce este si cea mai vizualizata(Daca vreti sa stiti care scrieti pe youtube "Minecraft modern house"),dar eu am pus la a mea geamuri negre si la aia erau geamuri albastre si negre si nu puteam sa stau linistit pentru ca voiam sa o fac la fel,dar dupa m-am gandit ca trebuie sa o fac cum imi place mie si sa o fac cu geamuri negre, voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, fa-o cum iti place tie, nu trebuie neaparat sa le copii exact cum le vezi pe youtube, eu mereu improvizez daca nu-mi place ceva sau nu reusesc sa fac un lucru. Fii creativ!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Negre big grin

| Cristian2003 explică:

ItsMeUncleDolanOrDolanDuk,dar dintre geamurile albastre si negre sau negre pe care le-ai alege?