| Aditza_Adita_1996 a întrebat:

Am Windows 8 pe 64 de bits si ca descarcceva de pe net si vreau sa o deschid da eroare imi merge doar jocuri de pe net si toate programele nu merg dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Cred ca unchiul tau are 2 utilizatori. Unul cu drept de administrator si unul fara, iar tu ai intrat pe cel fara, de aia nu merge.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Probabil, ceea ce descarci tu nu e compatibil. Desi e ciudat, ar trebui ca orice sa fie compatibil cu W8 x64.
Ce eroare iti da? spune-ne ce scrie.

| Aditza_Adita_1996 explică (pentru Ineys):

Nu mai stiu este pc unchiului si nu stam in acelasi orasi dar nu merge skipe nu merge sa asculti muzica nimic in afara sa te uiti pe fb si yotube sau jocuri pe google

| Ineys a răspuns (pentru Aditza_Adita_1996):

Cred ca unchiul tau are 2 utilizatori. Unul cu drept de administrator si unul fara, iar tu ai intrat pe cel fara, de aia nu merge.