| marius123123123 a întrebat:

Am windows xp si mi-am luat mafia 2 si imi merea sacadat rau, am dat rezolutia mica si imi merea tot sacadat ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai daca iti merge sacadat stergi jocul din pc si cumparati alta placa video mai pune un 1gb ram vezi tu iar altceva nu ai ce sa ii faci.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu ai calculatorul bun ba.cumpara si tu o placa video si niste rami si alta e treaba.cumpara si un procesor bun

| Maryo1991 a răspuns:

Cand un joc iti mere sacadat atunci e de stiut k e slaba placa video.sau ai putini rami