| Toti2013 a întrebat:

Are cineva un cont metin2 privat chaos pe care nu se mai joaca?

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| Toti2013 explică (pentru NAdrian):

Ba ce ma inervati voi astia cu lasatu de mt. Taceti odata.Esti orb nu vezi intrebarea? Nu am intrebat ce se intampla daca nu ma las de joc sau altceva.Te rog sa taci din gura aia.