| flavius12303 a întrebat:

As avea o întrebare legata de Euro Truck Simulator 2. Jocul este demo şi dacă bag codul ma lăsa să fac o cursă şi îmi apărea : versiunea demo s-a încheiat. Aveam două opţiuni activare joc şi închidere. Dacă apăsam pe activare introduceam codul şi spunea că am greşit. De fapt nu am greşit deloc. Iar acum la intrare îmi cere codul îl introduc şi spune că vesiunea demo s-a terminat. Ce aş putea să fac.

Răspuns Câştigător
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Sall.Intra in folderul jocului si acolo trebuie sa ai codul de activare la joc.

| flavius12303 explică (pentru SƬƐFΛИ):

Multumesc foarte mult

1 răspuns: