| RuoXin a întrebat:

As dori pareri sincere despre canalul meu de Youtube. Sunt incepatoare. https://youtu.be/ZYjjA1nRPEg?si=nxi0_BdRyYTfdCns

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai dupa cum vezi dupa abonati si like-uri ai un canal neinteresant si plictisitor!
Iti sugerez sa te concentrezi pe alte teme ca gamingul nu e pentru tine, adica poti sa joci dar nu le posta pentru ca sunt jocuri de 2 bani si mai sunt si enervante/plictisitoare! Banuiesc ca ultimele titluri nu le poti juca... cu alea DA ai avea mai multi abonati dar si like-uri! Ai vrut parere sincera, ti-am spus-o!