| Emanuel_Dmc_1998 a întrebat:

Https://youtu.be/7h9CV64JweM
Bună ași vrea sa va prezint melodia mea. Am nevoie de niște păreri sincere. Încerc sa devin Rapper nu sunt chiar cel mai tare dar totuși mă staduiesc și fac din suflet cea ce fac
dacă vrei sami vedeți melodiile căutați pe YouTube la canalul meu : XLFreeDom va mulțumesc
pagina de facebook: XLFreeDom

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Te descurci destul de bine, dar iti recomand sa ramai doar la o limba.

1 răspuns:
| 1DeadMemories a răspuns:

Nu suna chiar rau, dar mi s-a parut ca ai cantat crispat, fortat.In plus, combinatia de engleza-romana nu da bine deloc in piesa.Am ascultat si alta melodie a ta, pare ceva mai buna.
https://www.youtube.com/watch?v=SS8M8_B2_T8

Bafta!