| mihaimos3 a întrebat:

As dori sa achizitionez un Playstation SuperSlim 12GB insa mi se pare cam putin 12 GB. Vreau sa folosesc consola doar pentru jocuri. Ce as putea face ca sa maresc memoria consolei?

Răspuns Câştigător
| r3volut1on a răspuns:

Tu stii cat sunt 12GB? Cu 12GB poti tine 10x GTA IV in memoria lui. Iati-l frate, funda?

| Uraniu a răspuns (pentru r3volut1on):

Ori esti troll ori tampit. Cu 12GB abia ii incap 2-3 jocuri pe el.
On-topic: cauta si tu un PS SuperSlim de 500GB.

2 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

Uite faza e ca eu nu am playstation ci niste prieteni si dupa ce am vazut niste chesti pe acolo uitate daca ai loc de un card de memorie si ia un card de vreo 32 GB
sper ca 'ma stiu '
salll