| Sanscrita a întrebat:

As dori sa imi cumpar un X-Box 360. Vreau sa stiu daca la X-Box 360 Kinect pot juca jocuri pentru X-Box 360 simplu (adica si pentru consola. exemplu : GTA IV, L. A. Noire sau Red Dead Redemption). Va rog sa raspunda cineva care are X-Box 360 Kinect si care poate sa spuna "Da" sau "Nu". Nu vreau raspunsuri aiurea de la persoane care nu stiu despre ce vorbesc.

1 răspuns:
| Alex1997fun a răspuns:

Am eu un xbox 360 simplu, iar kinect este doar un adaos a consolei.Nu influenteaza cu nimic daca iti iei kinect si vrei sa te joci Fifa sau alte jocuri care nu sunt disponibile pe kinect. Poti sa te joci fara nici o problema.Bafta