| RainingBlood a întrebat:

As dori sa imi dati un server de Metin2 in care sa primesti "totul pe tava", adica sa ai majoritatea itemelor bune in shopurile din oras; instant level mare sau rata de exp uriasa. Deci nu servere gen Tim, Fun, GX.
As dori sa fie un server bine intretinut, adica nu cu forum gratuit...sa aiba host (nu sa il ina ownerul in PC).
Sa nu spuneti serverele: Blue Metin2 si Xperiment Metin2.

Dau funda cui imi da cel "mai bun" server!

2 răspunsuri:
| marius121 a răspuns:

Mondial mt2 sunt perle cu sceleti dt zona zombi lvl maxim cred 255 e super tare iteme buneeee! scuut verde de lvl 80 din scutu de lvl 61 arme care is de gm cand nu esti gm totul e super tare!

| RainingBlood explică:

Vreau server Romanesc...Sau cel putin unde sa fie multi romani...