| AnOnImU12 a întrebat:

Aș dori sa stiu daca unitatea:Lenovo M57 Tower, Intel Core 2 Duo E6550, 2.33Ghz, 2Gb DDR2, HDD 250Gb duce ceva jocuri

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Dacă vrei să faci un upgrade, nu te complica cu GT 710. Minim GT 730 (dacă mai găsești).
Depinde de ce sumă dispui. Poți să cumperi ceva bun și destul de ieftin.

Dacă nu dispui de prea mulți bani, recomand: https://www.samwise.ro/......yport-8346
Este mai bună față de GT 710 GDDR5.

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Orice joc vechi, de ex CS 1.6

| AnOnImU12 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Daca i-as adauga 2 gb Ram si o placa video :Gt 710 2gb gddr5 si un procesor de 3ghz

| AnOnImU12 explică (pentru SilviaDulcik):

Mulțumesc dar am gt 710 2gb gddr5 pe un alt pc si sunt foarte mulțumit de el

| SilviaDulcik a răspuns (pentru AnOnImU12):

Bună!
Dacă vrei să faci un upgrade, nu te complica cu GT 710. Minim GT 730 (dacă mai găsești).
Depinde de ce sumă dispui. Poți să cumperi ceva bun și destul de ieftin.

Dacă nu dispui de prea mulți bani, recomand: https://www.samwise.ro/......yport-8346
Este mai bună față de GT 710 GDDR5.