| eneandrei a întrebat:

As vrea sa ma apuc de filmat diferite jocuri (Fifa, Minecraft, Lol etc.) pentru Youtube. Cam ce imi trebuie sa ma apuc si calitatea camerei sa fie de cel putin 480! Ma puteti ajuta PLZZZ!

Răspuns Câştigător
| alex2003 a răspuns:

Pai iti trebuie : un microfon (daca vrei sa te auzi in video ), casti sau boxe ( ca sa auzi sunetele jocului ), un program de randat/filmat (iti recomand Fraps), si cel mai important un pc bun.

| eneandrei explică (pentru alex2003):

Cam cat de bun zi-mi te rog!

| eneandrei explică (pentru alex2003):

Zi-mi cat mai curand!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru eneandrei):

Zi componentele

| eneandrei explică (pentru TechGuyTpu):

Ce componente?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru eneandrei):

Pc straight face

| eneandrei explică (pentru TechGuyTpu):

Procesor Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 @
2, 50GHz 2, 50 GHZ; 2gb Ram; Sistem de opereare pe 32 de biti si cred ca e cam atat P.S: Nu sunt foarte bun la calculatoare! straight face"

7 răspunsuri:
| WTFchannelRo a răspuns:

Un Pc decent, Microfon, Camera 480, ca si asa va veni mic intr-un colt! Nu se observa mare diferenta