| pvg a întrebat:

As vrea sa mi deschid un sv de metin2 ce program stiti sa il bag ca sa nu mearga nici un hack nici swich-botu

3 răspunsuri:
| LoveMetin2 a răspuns:

Cauta un client cu protectie.
Dami un like si funda.
http://youtu.be/r2efT6V2o-4

| AmXjKr a răspuns (pentru LoveMetin2):

Degeaba esti fan Metin2 ca esti praf. Ce e ala client cu protectie? Salut. Iti trebuie hackshield (de preferat cel care il au echipa Metin2RO). Contacteaza-i si discuta cu acesteia despre pret.

| LoveMetin2 a răspuns:

Serios sa discuti despre pretlaughingIti dau mai multe servare private care au protectie fara a plani nici un ban.