| Morphen a întrebat:

As vrea sa-mi schimb mereu skinul la minecraft dar nu poot pentru ca nu am minecraft cumparat. Daca te-ai lasat de minecraft si vrei sa ajuti un prieten care poate te ajuta peste ceva timp imi poti da mie contul ...Add:shadow_ice_21! dau funda.

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Nu, nu m-am lasat de minecraft si nici nu o voi face in viitorul apropiat.Vezi ca yeo's Flaky

| Morphen explică (pentru TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet):

Ok. dar nu la raspunsuri din astea ma asteptam