| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista un program in care atunci cand imi inregistrez vocea,sa se auda diferit, de exemplu vocea unei celebritati.Am incercat o gramada de programe pana acum dar care nu au si aceasta optiune, doar imi facea vocea mai subtire sau mai groasa iar eu nu am nevoie de asta pentru ca oricat de subtire sau joasa tot se aude rau sad si nu imi place

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Mi se pare ca e dar e pe bani, si nu mai stiu cum ii spune sau daca e terminat siteul