| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey unde pot da la castile cu microfon sa se auda vocea celui cu care vorbesc sa se auda mai subtire ca se aude prea groasa nu stiu de ce?

5 răspunsuri:
| apocalipso1994 a răspuns:

Calitatea sonorului auzit in casti depinde de multe ori si de microfonul prin care celalalta persoana vorbeste.Sunt casti mai de calitate care au si microfonul mai bun si mai sunt si alea mai modeste...Claitatea sonorului o mai poti modifica si din Start/panou de control/Sound/sound and audio device.
Daca placa audio este externa, cu siguranta are mai multe functii.

| alin334 a răspuns:

In bara, in jos stanga, sau daca nu du-te in start control pannel sounds

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Poate fi din cauza netului din cauza messului depinde pe ce vorbiti no sa se auda asa mereu incearca skipe sau cv special pc voice ( sper ca te-am ajutat ) Bft*

| tazmanian a răspuns:

Nu există opţiunea asta. aşa e vocea lui.

| HelPyzRez a răspuns:

Va rog ajutor spuneti-mi si mie cum fac ca atunci in timp ce ma joc si filmez cu FRAPS FULL cand vorbesc in microfon pe Skype sa se auda ce vorbesc eu si cand filmez cine ma ajuta primeste fundita plz ca chiar nu stiu am cautat si tutoriale si n-am gasit. Multumesc Apropo am Windows 7 Ms!