| RockaruL a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca imi merg jocuri noi(cel putin din 2010) pe un PC cu proprietatile astea:

System:
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 2

Computer:
AMD Sempron(tm) Processor
2600+
1.61 GHz, 1.25 GB of RAM
Physical Address Extension

De exemplu, jocul Dead Space ar merge pe PC-ul meu?

8 răspunsuri:
| MrOvidiu a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga niciun joc nou pe PC-u tau
In primul rand ai putina memorie RAM si procesorul nu este asa bun
Dar daca vrei sa stii daca iti merge jocul Dead Sapce incearca sa verifici pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx

| RockaruL explică (pentru MrOvidiu):

Nu merge site-ul...

| MrOvidiu a răspuns (pentru RockaruL):

Sterge linia de la ''intr-o''

| RockaruL explică (pentru MrOvidiu):

Tot nu merge... straight face

| rzvN3k a răspuns:

La prima vedere.Dead Space nu-ti va merge sigur. spune ce placa video ai?

| RockaruL explică (pentru rzvN3k):

ATI Radeon HD 3650 AGP
Cred ca asta e placa video...

| sasuke_2661 a răspuns:

Nu pc-ul tau nu are destul putere ca sati mearga Dead Space sau alte jocuri din 2010 iar procesorul e mic si eu am un AMD dar e mai bun, trebuie sati cumperi alt sistem si pe XP nu faci nimic

| Nazistu666 a răspuns:

Nu pre o sat mearga