| Bogdan_5174 a întrebat:

Atentie dau FishBot fix mt2 ro +fundita +vot pentru cel care imi da si mie un hak de spart conturi mt2 non keyloger plz mi-au furat un cont de 69 unu de 68 si unu 75 si am muncit sa le fac vreau doar sa le recuperez plz ajutor va rog love struck love struck big grin :d

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Uite cum faci,intri pe site-ul oficial si ii ceri unui administrator ajutorul, spui ca cineva ti-a furat contul(sa ai si o dovada, logic). si ei or sa te ajute.

| cipryunique a răspuns:

Boss nu ai un cont de minim level 25? si al meu a fost furat...de hackeri...in fine nu intru in detalii daca ai nu imi dai si mie unul te rog frumos :d