| Gameru a întrebat:

Auziti mai baieti voi va luatti dupa sistem req la jocuri de pe net? Eu nu sunt false pentru ca eu am Intel pentium dual core e2160, placa video nVIDIA 1 gb ddr5 128 biti, 2gb ram ddr2.Si ma tot luam dupa sistem req de pe net.Pana am vazut ca imi merge splinter cell blackilst,fifa 2014, battelfield 3, crisys 2 la medium-high.Deci voi va luati dupa ele?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Majoritatea cerintelor sunt "optime". Nu garanteaza cineva ca s-ar putea sa mearga sau nu pe cerinte mai slabe. Ei pun acele cerinte in functie de performanta pe care vor sa o obtina la jocuri, fps-ul etc. Plus, unele companii trec requirements mai mari, pentru ca tu, daca ai avea un pc mai slab, sa-ti achizitionezi piese noi, sa castige si producatorii de piese.

| Gameru explică (pentru CM7YRE):

Asteptam un raspuns corect al tau a fost bv funda.

1 răspuns: