| forfor a întrebat:

Auziti nu stiu ce sa aleg intre ps3 sau xbox360 ma puteti ajuta putin?
adica care e mai bun pentru gaming nu pentru altceva si sa mearga bine internetul.

4 răspunsuri:
| RaiN47 a răspuns:

Ps3 este mai puternic decat xbox360, dar un calculator(puternic) este mai bun decat o consola dar costa mai mult

| forfor explică (pentru RaiN47):

Este dar cu consola esti mult mai relaxat decat pe pc si da ps3 este mai puternic pentru gaming dar este slab la internet adica sa blocheaza in meniu mi-le-am luat pe amndoua si ps si xbox si ps3 pentru gaming si xbox youtube,,, etc

| RaiN47 a răspuns (pentru forfor):

Nu cred ca poti sta mai relaxat cu un ps3 decat un PC... adica am avut PS3 si pot sa spun ca nivelul de confort era egal ___ PS3 -> stai in pat butonezi pe consola ___ PC-> stai in pat butonezi pe consola big grin

| Petre_Andrei_1997 a răspuns:

Xbox360 este mai bun dupa pererea mea atat ca grafica cat si la joc dar este prolema da xbox ca daca til modezi (adica sa mearga jocuri piratate) poti lua ban pe xbox live si nu mai poti intra in el! FUNDA?