| tramtram a întrebat:

Aveti idee daca exista vreun site ceva in care sa iti zice Formatiile bune contra alte formatii dexemplu daca joc cu unu care are formatie 4-4-2 ce formatie ar fi buna sa am un avantaj etc.

In + daca imi poate spune cineva la 4-4-2 sagetile rosii si albastre cum sa le pun si cum sa joc pe mentalitate si altele, am 8 jucatori de 6 stele restul de 5 is de 5 stele! mersi

3 răspunsuri:
| xVLDx a răspuns:

La fundasii stanga si dreapta pui sagetile in sus, iar la cei centrali lasi normal sau pui in jos. La mijlocasii centrali lasi asa sau pui sus, iau la mijlocasii laterali pui sus. La atacanti pui sus sau lasi normal. Acum depinde, sunt multe tactici.

| tramtram explică (pentru xVLDx):

Zii mai multe laughing si zi si alea cu stil de deposedare, pase, marcaj, mentalitate big grin apropo cum te gasesc pe facebook sa te adaug la prieteni si pe topeleven?

| xVLDx a răspuns (pentru tramtram):

Vlladuts Fcsb este fbk`ul meu. App, daca imi vezi echipa, nu te speria. Anu` acesta vreau sa retrogradez. Poate ti se pare ciudat dar e una din tacticile mele. Iti spun mai multe detalii pe fbk.