| soaitamarius a întrebat:

Azi am descarcat jocul Age Of Conan am auzit ca e gratis. Am facut cont am descarcat jocul s-a facut updateu si cand intru in joc cand sa intru pe cont (log in) nu merge! Iar contul merge pe site! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Popescus_Marcus_1986 a răspuns:

Incearca sa te inregistrezi pe internet explorer.
incearca sa iti modifici parola sau username sau inceearca sa te inregistrezi 3-4 zile mai incolo dar dupa parerea mea nu merita chiar daca zic ei ca e free nu e decat un free trial constand in cumpararea questurilor dupa lv 20.
Parerea mea nul juca pe free mod

http://www.ageofconan.com/playfree/