| Apanatsca a întrebat:

Ba fratilor, care imi zice si mie un joc online calumea,preferabil mmorpg sau fighter,care sa nu trebuieasca sa dai numai 1, 2,3,4 ori F1, F2,F3 sa dai skillurile sau sa ataci... Ma enerveaza jocurile astea.Zau ca da!
Ma enerveaza jocurile astea gen autoatac prin intermediul 1 2 3 4.
Ma refer,sa fie un joc cu free target(tinta libera) in care de asemenea sa pot sa atac mai multi adversari deodata, si totodata sa nu fie un joc pentru care sa iti trebuiasca un calculator de nici nu sa inventat.

M-ati ajuta tare mult sa ma decit de ce sa ma apuc! Zau ca da!
Repet: sa fie free target si sa nu necesite super calculatoare.

Astept raspunsuri.
MULTUMESC ANTICIPAT!

6 răspunsuri:
| MMORPG a răspuns:

Hmmm incearca vindictushappy si age of wulin funda?

| FrameR a răspuns:

Minecraft este foarte tare are o gramada de playery si e aproape cum vrei tu! Iti dau si link-ul pentru o Minecraft gratisdar no sa poti intra pe serverele de pe net decat daca ai cont premium dai un milion si gata... poftim link-ul http://minecraft.forumhit.ro/t13-download-minecraft-sp si dai pe DE AICI sil descarci
Dar vezi cati trebuie Java!

| Tigeron a răspuns:

Eu joc WoW ( Word of Warcraft ) e ft tare big grin
Banuiesc ca de Metin nici nu vrei sa auzi =]]
Poti sa mai incerci 4Story, DC Univers Online, Minecraft ( are grafica naspa I don't want to see, dar e super fain big grin ) Deci sper ca te-am ajutat big grin Daca vrei Funda big grinbig grinbig grin

| Apanatsca explică (pentru Tigeron):

Vindictus am jucat, nu mi-a placut si nu stiu de ce dar numi plac jocurile chinezesti.

wow e exact felul de joc care nu-mi place, e cu tinta automata, adica nu e manuala nu poti trage tu cand vrei in cati vrei, jocul face tot. 4Story de asemenea, DC Universe pare mai degraba pentru copii.

| Apanatsca explică:

Cine imi spune jocul cel mai bun primeste funda.

| Apanatsca explică:

Cine imi spune cel mai bun joc primeste funda.