| anonim_4396 a întrebat:

Bai,ce dracu' e Twoo? Tot imi da unu George invitatii pe Twoo.Deci ce e asta? Vreun site de matrimoniale?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce Este Twoo I De Unde Are Adresa Mea?
Nu poti sa nu te intrebi ce este Twoo, de ce suntem bombardati de invitatii sa intram pe Twoo si de unde are Twoo adresa mea, de vreme ce primim zeci de mesaje non-stop sa ne alaturam comunitatii. Twoo are adresa mea de la vreun prieten care a dat-o ca sa poate naviga gratuit 7 zile pe noul site de dating. Pentru ca la intrebarea ce este Twoo raspunsul e simplu : e un site de dating iar Twoo vine de la two, adica doi. Dupa ce te inregistrezi, trebuie sa incarci poze. Daca vrei sa gasesti fete sau baieti de la tine din zona, trebuie sa platesti si 80 RON sau sa introduci nu stiu cate adrese de e-mail ale unor cunoscuti sau prieteni. Vei putea vedea 90 de poze cu fete sau baieti din zona ta gratuit timp de 7 zile, potrivit refresh.ro. Prin urmare, primesti mesaje ca X, Y sau Z te invita pe Twoo pentru ca unul dintre ei ti-a bagat adresa ca sa obtina o gratuitate PENIBILA pe acest site. Twoo este un site de dating si are adresa ta de la un prieten. Spune-i lui GEORGE ca este PENIBIL!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ce disperati sunt unii.Multumesc frumos, chiar m-ai "luminat".Si desigur, fundita promisa!

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere ! bye,bye wave

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și eu care am crezut că e de la menstruație...
În fine.Acum să nu-mi zici iar că de ce pomenesc de asta, doar știi că sunt mai moldovean-așa...
Eventual te poți duce acum să pui o întrebare legată de chestia asta cu moldovenii.
OK.Hai că aștept 5 minute...
Mai durează mult?
Bine - mai stau 5 minute, dar hai odată!
Gata?
Bun.
Vezi? De aia te iubesc eu pe tine - că ești o fată ascultătoare...
Fițoaso!
P.S. de ce minți că nu ești moldoveancă?
a! și să-mi spui și mie ce-ai făcut cu George-ăla, da?

| costy50 a răspuns:

Buna