| x3330 a întrebat:

Bai fratilor,deci imi vine sa ma omor,am mai avut fifa pe laptop si mergea,acum cand l-am luat iarasi am acelasi windows dar nu merge,l-am instalat,dau play si nu apare nimic,se incarca cercul ala langa sageata si nu se intampla nimic,nu e instalat cu imagine virtuala,e facut cu instalare deci ce pot sa fac sa mearga, atunci doar am instalat aio runtimes(all in one runtimes) si a mers acum nu mai merge si nu e acelasi fifa e tot 14 dar l-am luat de la un prieten ajutati-ma va ro.v-as da 100 de funde daca as putea, ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| Ursa_Cornel_1997 a răspuns:

Si eu am patit la fel. dar dupa ce am descarcat un crack potrivit a mers