| Friscaaa547 a întrebat:

Baietiii`! cand vedeti o fata la ce va uitati prima oara >:? sh cum ar arata fata ideala pentru >voi`:? cum sa fie. mai cuminte sau mai craziii thinking [funda` pentru cele mai sincere raspunsuri]

2 răspunsuri:
| lup619 a răspuns:

La sani.Iar fata ideala pentru mine as vrea sa fie fidela, sa aiba "viata" in ea si sa nu fie urata big grin

| carniel a răspuns:

Cand vad o fata prima data ma uit la fund daca e cu spatele, daca e cu fata ma uit la sani apoi la fata si la par, apor la makeup si la imbracaminte. Fata ideala off course crazy and smart but lovely in same time.