| PuFaRiNa007 a întrebat:

big grin Baietiiii... Cand vedeti o fata la ce va uitati prima oara? Care este parerea voastra despre femei? Ce va place/atrage cel mai mult la o fata? Cum ar arata femeia perfecta pentru voi? Ce parere aveti despre femeile care cedeaza din prima seara? Preferati o fata usoara sau una cuminte? Cum cuceriti voi o femeie? big grin

Răspuns Câştigător
| MrGG a răspuns:

Sa fie simpatica, vesela, sociala, amuzanta, desteapta, sa arate cat de cat ok (doar conteaza si aspectul fizic, desi pentru mine mai mult conteaza cum se poata)... si pur si simplu sa te faca sa te simti bine cand esti langa ea.

Daca cedeaza din prima seara inseamna ca e una dinaia ce se indragosteste repede (de obicei alea te si lasa repede).

de cucerit... nu stiu. incerc sa fiu atent cu ea. sa o fac sa rada. si ii fac complimente de genu...

8 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Cum arata femeia perfecta pentru mine?
Una care sa ma duca in al noualea cer si sa ma lase acolobig grin.

| MrAlex a răspuns:

Daca o placi te atrage totulwinking fiecare baiat cucereste in stilul lui asa ca..bafta la agatat

| r3ally a răspuns:

Femeia perfecta? E acea femeie care te face fericit pur si simplu prin prezenta ei langa tine. Acea femeie care stie sa iti fie aproape atunci cand ai nevoie cu adevarat de cineva, acea femeie care reuseste sa te faca sa crezi ca esti barbatul perfect!
Eu personal prefer o fata care are minte, cineva cu care pot sa discut si sa poata sa imi dea un sfat cand am nevoie.
Fiecare baiat/barbat care are o relatie stabila si de lunga durata poate sa spuna ca are langa el o femeie perfecta! Stii... iubita mea m-a facut sa pot spune Nu la alte fete cu toate ca poate erau mult mai dragute ca ea in ochii la alte persoane! Dar pentru mine ea e femeia perfecta tongue
Nu sunt genul de persoana care sa se streseze sa cucereasca pe cineva...prefer sa fiu cucerit big grin

| vasic a răspuns:

1.75, 55 kg, cu silicoane, implanturi in fese, botox si acid hialuronic. Care zice ca nu e asa e o curva masculina si minte de ingheata apele. Toti se gandesc la tiparul asta cand o iau la manivela..restul sunt povesti.

| vasic a răspuns:

1.75, 55 kg, cu silicoane, implanturi in fese, botox si acid hialuronic. Care zice ca nu e asa e o c*rva masculina si minte de ingheata apele. Toti se gandesc la tiparul asta cand o iau la manivela..restul sunt povesti.

| Kaizaren a răspuns:

Deci, prima oara ma uit la fata, par apoi celelalte detalii, femeia perfecta e aceea care intelege glumele, care stie cum sa ma faca fericit big grin, sincer le prefer pe cele mai cuminti happy, dar cum le cuceresc n-am nici o idee... acum Funda happy

| MrGG a răspuns:

Sa fie simpatica, vesela, sociala, amuzanta, desteapta, sa arate cat de cat ok (doar conteaza si aspectul fizic, desi pentru mine mai mult conteaza cum se poata)... si pur si simplu sa te faca sa te simti bine cand esti langa ea

FUNDA? big grin

| PuFaRiNa007 explică (pentru MrGG):

Nu ai raspuns la toate intrebarile big grin :-p

| MrGG a răspuns (pentru MrGG):

Sa fie simpatica, vesela, sociala, amuzanta, desteapta, sa arate cat de cat ok (doar conteaza si aspectul fizic, desi pentru mine mai mult conteaza cum se poata)... si pur si simplu sa te faca sa te simti bine cand esti langa ea.

Daca cedeaza din prima seara inseamna ca e una dinaia ce se indragosteste repede (de obicei alea te si lasa repede).

de cucerit... nu stiu. incerc sa fiu atent cu ea. sa o fac sa rada. si ii fac complimente de genu...