| CrazyKitty a întrebat:

Bit Defender mi-a blogat pagina SunPhoto. cum fac s-o deblochez? (fara sa dezinstalez antivirusul)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti google chrome dai la optiunu, istoric, edit items, clear all browsing data, bifezi tot, dai la beggining of time si apesi pe clear browsing data.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stergi tot istoricul browserului si te leghezi din now pe site

| CrazyKitty explică (pentru anonim_4396):

Si cum fac asta?

| CrazyKitty explică (pentru CrazyKitty):

Bun bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrazyKitty):

Daca folosesti google chrome dai la optiunu, istoric, edit items, clear all browsing data, bifezi tot, dai la beggining of time si apesi pe clear browsing data.